Звіт члена «БНС» Капсамун Олега

ЗВІТ члена ГО «Болгарское Народное Собрание», Депутата Одеської обласної ради VIІI Капсамун Олега Георгійовича за 2021 рік.

Участь в пленарних засіданнях.
Протягом року брав участь у роботі дев’яти пленарних засідань Одеської обласної ради, на яких прийнято 320 рішень, з яких:
✔️19 рішень про затвердження нових програм.
✔️біля 50 рішень про внесення змін до діючих програм.
✔️90 рішень з питань, пов’язаних з управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
✔️36 рішень з питань про призначення, продовження строків дії контрактів керівників комунальних підприємств, закладів, установ, організацій.
✔️а також рішення з питань природокористування, рішення з питань, пов’язаних з роботою органів обласної ради та нагородами.
Участь у роботі постійних комісій, інших робочих комісіях та органах обласної ради.
Було проведено 7 комісій з питань аграрної політики, продовольства та земельних відносин, 3 комісій з питань архітектури, будівництва, регіонального розвитку та культурної спадщини. Комісією спільно з Департаментом капітального будівництва та дорожнього господарства облдержадміністрації та Службою автомобільних доріг Одеської області постійно опрацьовуються питання стосовно будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, а також своєчасного освоєння коштів, які передбачені за рахунок коштів місцевого та державного бюджетів.
35 проектів рішень підтримано в цілому та рекомендовано для розгляду на пленарних засіданнях Одеської обласної ради.

Окрім того, як депутат Одеської обласної ради, брав участь у більшості засідань інших постійних комісій обласної ради, що сприяло більш детальній підготовці питань, які було винесено на пленарні засідання.
Спільно з постійною комісією обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики проведено 2 засідання, на яких було розглянуто питання щодо оптимізації та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я, комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я та питання перерозподілу медичної субвенції.

Значну увагу постійна комісія приділяла розгляду питань у сфері освіти, соціального захисту та охорони здоров’я. Було розглянуто та прийнято низку рішень щодо: розподілу субвенції на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування; розподілу субвенції з державного бюджету, яка спрямована на забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції; розподілу та перерозподілу медичної субвенції; розподілу та перерозподілу освітньої субвенції та субвенції з державного бюджету на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Прийоми громадян та зустріч з виборцями.
За звітний період було проведено 12 прийомів громадян та 28 зустрічей з виборцями. Зокрема пройшли прийоми громадян в смт. Тарутине, в м. Арциз, в м. Болград, в с. Лісне, в с. Іванчанка, в с. Надрічне, в с. Кубей, в с. Дмитрівка с. Вольне, в с. Лужанка, в с. Ровне, в с. Теплиця, с. Малий Ярославець.

Крім того, проводяться постійні зустрічі з мешканцями Болградського району. З колективами шкіл, лікарень, дитячих садків, закладів культури.
За результатами прийомів та зустрічей підготовлено 57 депутатських звернень. Крім цього, за результатами звернень до обласної ради мешканцям Болградського району надано матеріальну допомогу на загальну суму 322 тис. грн.

Також було підтримано звернення щодо виділення коштів з обласного бюджету на придбання та встановлення кисневої станції для КНП «Тарутинська центральна лікарня» Тарутинської селищної ради.
Також на прийомах громадян та зустрічах з виборцями було надано 80 консультації з питань соціальної допомоги багатодітним сім’ям, освіти, соціального захисту медичних працівників, земельних питань,з питань транспортно-комунікаціонної інфраструктури.

Крім цього, враховуючи численні звернення,було виділено близько 3-ох млн. грн. з бюджету розвитку Одеської обласної ради на Реконструкцію спортивного майданчика для міні футболу (Спортивний майданчик для міні футболу розміром 42*22 м) за адресою: Одеська область, Тарутинський район, смт. Тарутине, вул. Спортивна 1в.

Участь в публічних заходах.
За звітний період взяв участь в публічних заходах , зокрема:
• участь в урочистому заході до дня рятівника в м. Одеса
• участь в засіданнях Болградської районної, Тарутинської селищної радах;
• участь в святі, присвяченому 30-річчю Незалежності України та 205-річчю міста Арциза;
• участь в святі, присвяченому 200-річчю села Баннівка;
• участь в святі, присвяченому 200-річчю міста Болград;
• участь в святі, присвяченому 205-річчю селища Березине;
• участь в святі, присвяченому 200-річчю села Дмитрівка;
• участь XV міжнародному фестивалі “Бессарабська ярмарка”;
• участь в благодійній акції по ремонту православного храму в селі Іванчанка Болградського району Одеської області, який постраждав внаслідок пожару;
• участь в виїзному засіданні Одеської обласної ради, яке відбулося в м.Білгород-Дністровський;
• участь в Першому Бессарабському інвестиційному форумі, який пройшов м.Арциз;
• участь в урочистому відкритті стадіону в п.Тарутино Болградського району;
• участь в тренінгах в м. Болград, м.Арциз;
• участь у заходах Дня захисту дітей.

Громадська та благодійна діяльність
Головна мета реалізованих соціальних проектів – це допомога нашим землякам, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Основний проект “Створимо добро разом”: допомога малозабезпеченим сім’ям,та людям похилого віку. Також проводилися різноманітні акції для жителів Арцизької громади, Теплицької сільської громади, Павлівської сільської громади, Тарутинської селищної громада, Бородинської селищної громади в яких традиційно уже беруть участь сотні охочих. А також підтримка футбольних команд Тарутинської та Арцизької громад. Постійна підтримка спорцменів ММА та Центру спортивних єдиноборств міста Арциз. Підтримка на виїзд на чемпіонати України, міжнародні та обласні змагання. Також відправляємо дітей на оздоровлення до санаторію.
Отримав Почесну грамоту Одеської обласної ради з нагоди дня місцевого самоврядування за сумлінну працю,вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально — економічний розвиток регіону, високий професіоналізм, активну громадянську позицію.

Медійна активність.
За більш детальною інформацією про мою діяльність можна ознайомитися на особистому акаунті https://www.facebook.com/KapsamunOleg

В 2022 році Олег Капсамун планує надалі представляти та захищати інтереси мешканців та вирішувати нагальні питання громад Болградського району та сприяти розвитку міжнародної співпраці з метою підвищення іміджу нашого регіону.

Да си помагаме и да се държим👏